Naša spoločnosť a internetový obchod TichéPC.sk zameriavajúca sa na špičkové, extra tiché PC zostavy, Vám ponúka počítače zložené výhradné z kvalitných komponentov časom overených značiek. Cieľom je zostava, ktorá bude v bežnej prevádzke aj v plnej záťaži nepočuteľná, bez ohľadu o aký výkonný PC systém sa bude jednať.

Zostavy sú skladané na základe návrhu a požiadaviek zákazníka, pričom naše niekoľkoročné skúsenosti v oblasti tichého chladenia a špičkových komponentov vám pomôžu pri výbere a navrhnú optimálne riešenie.

Pri chladení zostavy vieme použiť všetky formy chladenia od chladenia vzduchom, cez vodné chladenie až po extrémne chladenia a ich kombinácie.

Pri zostavovaní vieme použiť takmer všetky dostupné značky na HW trhu, ako aj dodať originálny SW, nezáleží teda na tom, aké komponenty nájde zákazník v ponuke v našom internetovom obchode. Pre prívržencov PC Tuningu nie je problém zladiť PC zostavu k ich požiadavke.

Postup v prípade záujmu o zostavenie a kúpu PC zostavy

Zákazník, ktorý ma seriózny záujem o zostavenie a kúpu PC zostavy, pošle kontaktný email na adresu zostavy@tichepc.sk s predmetom: Záujem o tichú PC zostavu . V obsahu emailu uvedie kontaktné údaje, telefónne / mobilné číslo a napíše predstavu o akú zostavu má záujem, na čo ma byť zostava určená a uvedie aj približný cenový strop PC zostavy.

Email preberieme a obratom pošleme informáciu, že sme objednávku o tichú PC zostavu zaregistrovali a približný dátum dodania návrhu.

Po odoslaní nášho emailu s cenovým návrhom (posielame www odkaz na stály košík s použitými komponentmi a službami v zostave) sa zákazník rozhodne a v prípade 100% záujmu odošle záväznú objednávku s návrhom cez objednávkový systém nášho eshopu. Odoslaním a prijatím objednávky sa tá stáva záväznou.

Platba, záruka a doručenie PC zostavy do pohodlia vášho domova

V prípade, že sa zákazník pevne rozhodol pre PC zostavu je z jeho strany potrebné zaplatiť polovicu ceny zostavy vopred. Upozorňujeme, že od realizácie týchto zostáv nie je možné odstúpiť bez udania dôvodu, objednávka je záväzná a záloha v prípade neodobrania PC zostavy prepadá v prospech predajcu. Druhú polovicu ceny PC zostavy je možné doplatiť niekoľkými spôsobmi:

- Platbou priamo na mieste v našom sídle s následným prebratím PC zostavy.
- Platbou na náš účet
- Platbou dobierkou, keď zákazníkovi kuriér doručí PC zostavu (platba kuriérovi priamo do rúk)

Záruka sa vzťahuje na samostatné a v PC zostave použité komponenty, pričom na doklade o kúpe bude mať zákazník zreteľne označenú záruku na každú komponentu zostavy.

Pri preprave využívame osvedčenú kuriérsku službu UPS, pričom ceny prepravného závisia od navrhnutej PC zostavy – cenu sa však zákazník dozvie už pri návrhu. Dohodnuté prepravné potom zahrnieme do už poslanej a prijatej objednávky.

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na zostavy@tichepc.sk.