Optické

Zobraziť kategórie

Vybrať výrobcu

Zobraziť výrobca
Od: 0 € Do: 10 €

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC | Singlemode

| 9/125 | G652D | Simplex | 7m

4,10 € s DPH
3,42 € bez DPH
na objednávku

Optický patch kábel DIGITUS, LC/LC, 1 m

4,68 € s DPH
3,90 € bez DPH
do 1-2 dníExterný sklad

Optický patch kábel DIGITUS, SC/SC, 2 m

5,05 € s DPH
4,21 € bez DPH
na objednávku

Optický patch kábel DIGITUS, LC/ST, 1 m

5,08 € s DPH
4,23 € bez DPH
na objednávku

Optický patch kábel DIGITUS, LC/SC, 1 m OM3

5,21 € s DPH
4,34 € bez DPH
do 1-2 dníExterný sklad

Optický patch kábel DIGITUS, SC/SC, 1 m OM3

5,22 € s DPH
4,35 € bez DPH
na objednávku

Optický patch kábel DIGITUS, LC/SC, 2 m

5,26 € s DPH
4,38 € bez DPH
na objednávku

Optický patch kábel DIGITUS, LC/ST, 2 m

5,30 € s DPH
4,42 € bez DPH
na objednávku

Optický patch kábel DIGITUS, LC/LC, 2 m

5,53 € s DPH
4,61 € bez DPH
na objednávku

Optický patch kábel DIGITUS, ST/SC, 2 m

5,63 € s DPH
4,69 € bez DPH
na objednávku

Gembird optický patch kábel ST-SC duplex MM 50/125

OM2 oranžový 1m

5,63 € s DPH
4,69 € bez DPH
na objednávku

Optický patch kábel DIGITUS, SC/SC, 2m OM3

5,68 € s DPH
4,73 € bez DPH
na objednávku

Optický patch kábel DIGITUS, SC/SC, 3m OM3

5,72 € s DPH
4,77 € bez DPH
do 1-2 dníExterný sklad

Optický patch kábel DIGITUS, LC/SC, 2m OM3

5,76 € s DPH
4,80 € bez DPH
do 1-2 dníExterný sklad

Gembird optický patch kábel ST-SC duplex MM 50/125

OM2 oranžový 2m

5,82 € s DPH
4,85 € bez DPH
na objednávku