Vážení zákazníci, sme veľmi zaneprázdnení prípravou a spracovaním vyššieho počtu objednávok a návrhov PC zostáv a projektov. Spracovanie / vybavenie objednávky môže preto trvať dlhšie ako píšeme v prvotnej informácii po jej prijatí. Ak produkt, ktorý ste si objednali, nie je na sklade, urobíme všetko pre to, aby sme ho čo najskôr naskladnili - aj tu však narážame na oveľa dlhšie spracovanie a expedíciu objednávok / paletových zvozov od výrobcov. Sľubujeme, že sa oplatí čakať. Ďakujeme za pochopenie. Tím TichéPC.

Registrácia zákazníka

Firemné údaje

Heslo

* Všetky položky označené hviezdičkou sú povinné

Podla zákona o elektronických komunikáciách Vám môžeme zaslať informácie o našich produktoch až po získaní Vášho súhlasu.

Naša firma sa zaoberá predajom HW komponentov a príslušenstva pre chladenie PC. Zaškrtnutím políčka Prajem si odoberať novinky a správy na svoj e-mail Týmto oprávňujete firmu Tiché PC s.r.o., IČO: 45464022 k priamemu informovaniu Vás o jej službách.

Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať odškrtnutím políčka v nastaveniach Vášho užívateľského konta. Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.