Switche administrovateľné

Zobraziť kategórie

Vybrať výrobcu

Zobraziť výrobca
Od: 0 € Do: 8000 €

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode

Fiber) 850nm 550m - 2-Pack

20,87 € s DPH
17,39 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper

Transceiver Module - single pack

20,89 € s DPH
17,41 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps

1m

20,94 € s DPH
17,45 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UDC-2 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps

2m

25,88 € s DPH
21,56 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single

-Mode) 1310/1550nm BiDi 3km - Pair

27,92 € s DPH
23,27 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UDC-3 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps

3m

30,74 € s DPH
25,62 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti NanoSwitch Outdoor GbE 24V 1xPoE-In,

3xPoE-Out Passthrough Switch

41,91 € s DPH
34,93 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode

Fiber) 850nm 300m - 2-Pack

45,49 € s DPH
37,91 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UF-RJ45-10G 10 GbE RJ45/SFP Copper

Transceiver Module - single pack

73,13 € s DPH
60,94 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti ES-5XP EdgeSwitch XP 5x Gigabit RJ45 with

24V Passive PoE

92,51 € s DPH
77,10 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC (Single-Mode)

1310nm 10km - 2 Pack

94,37 € s DPH
78,64 € bez DPH
na objednávku

Netgear ProSafe 16 Port Gigabit Rackmount Switch

97,30 € s DPH
81,09 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti US-8 - Fully Managed 8-port Gigabit UniFi

switch 1 PoE Passthrough Port

109,87 € s DPH
91,56 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti US-8-60W 8-port Gigabit UniFi switch (4x

PoE+/48V passive PoE out 60W)

122,42 € s DPH
102,01 € bez DPH
na objednávku

Netgear INSIGHT APP 1G-10P-POE CLOUD Switch 62W

2xSFP (GC110P)

122,99 € s DPH
102,49 € bez DPH
na objednávku