Z technických príčin v termíne od 19.2 do 21.2.2019 sa nebudú prijímať ani expedovať nové objednávky. Rovnako tak nebude fungovať technická podpora k produktom (telefón / email) a podpora k projektom a PC zostavám. Ďakujeme za pochopenie.

Switche administrovateľné

Vybrať výrobcu

Zobraziť výrobca


Od: 0 € Do: 10000 €

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps

1m

21,32 € s DPH
17,77 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode

Fiber) 850nm 550m - 2-Pack

21,84 € s DPH
18,20 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UDC-2 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps

2m

25,91 € s DPH
21,59 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

D-Link 5-Port 10/100/1000 EasySmart Switch

26,64 € s DPH
22,20 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single

-Mode) 1310/1550nm BiDi 3km - Pair

27,26 € s DPH
22,72 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UDC-3 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps

3m

29,74 € s DPH
24,78 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

Ubiquiti NanoSwitch Outdoor GbE 24V 1xPoE-In,

3xPoE-Out Passthrough Switch

41,47 € s DPH
34,56 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode

Fiber) 850nm 300m - 2-Pack

44,70 € s DPH
37,25 € bez DPH
na objednávku

D-Link 5-Port Gigabit PoE Smart Switch with 1 PD

port, no power adapter

57,82 € s DPH
48,18 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

TP-Link T1500G-8T(TL-SG2008) Smart Switch 8x10/100

/1000,VLAN, STP, IGMP, SNMP...

62,71 € s DPH
52,26 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

Edimax Long Range 5-Port Gigabit Web Managed

Switch with 4 PoE+ Ports (PB 72W)

68,30 € s DPH
56,92 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

Netis Switch Rack 19'' 8x 1GB + 2x combo 1GB/SFP,

SNMP, ST3310GF

69,53 € s DPH
57,94 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti UF-RJ45-10G 10 GbE RJ45/SFP Copper

Transceiver Module - single pack

71,56 € s DPH
59,63 € bez DPH
na objednávku

D-Link 48-port 10/100 Smart Switch +2Combo

1000BaseT/SFP+2 Gg, PO TESTU

85,04 € s DPH
70,87 € bez DPH
na objednávku

Ubiquiti ES-5XP EdgeSwitch XP 5x Gigabit RJ45 with

24V Passive PoE

87,58 € s DPH
72,98 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad