Vážení zákazníci, sme veľmi zaneprázdnení prípravou a spracovaním vyššieho počtu objednávok a návrhov PC zostáv a projektov. Spracovanie / vybavenie objednávky môže preto trvať dlhšie ako píšeme v prvotnej informácii po jej prijatí. Ak produkt, ktorý ste si objednali, nie je na sklade, urobíme všetko pre to, aby sme ho čo najskôr naskladnili - aj tu však narážame na oveľa dlhšie spracovanie a expedíciu objednávok / paletových zvozov od výrobcov. Sľubujeme, že sa oplatí čakať. Ďakujeme za pochopenie. Tím TichéPC.

O nás

PONÚKAME VÁM KOMPLEXNÚ STAROSTLIVOSŤ, FUNDOVANÉ PORADENSTVO, MIMORIADNY SERVIS.

Naša spoločnosť a internetový obchod TichéPC.sk pôsobia na trhu od roku 2004. Od začiatku je našou snahou zabezpečiť pre zákazníka komfortné služby, postavené na odborných znalostiach a spoľahlivom servise.

Sme špecialistom na extra tiché PC zostavy, vzdušné aj vodné chladenie. Zostavy sú skladané a optimalizované na základe porozumenia potrieb zákazníka. Cieľom je zostava, ktorá bude v bežnej prevádzke aj v plnej záťaži nepočuteľná, bez ohľadu nato, o aký výkonný PC systém sa bude jednať. Vieme použiť všetky formy chladenia, od chladenia vzduchom, cez vodné chladenie až po extrémne chladenia a ich kombinácie.

Ponúkame kompletný servis - prerobenie hlučných PC na tiché PC, vyčistenie PC od prachu a nečistôt , odvirovanie PC a kontrolu stavu pevných diskov.

Pre prívržencov PC tuningu zladíme PC zostavu tak, aby vyhovela aj najnáročnejším predstavám.

Pre veľkoodberateľov ponúkame možnosť webových služieb (web services) nášho sortimentu a tiež možnosť opýťať sa na dodanie produktov, ktoré nie je možné nájsť v ponuke (platí aj pre koncových zákazníkov).

V oblasti špičkového, vodného chladenia PC komponentov a v oblasti PC Hardware, sme oficiálnym autorizovaným dovozcom značiek Noctua, EK Water blocks a Alphacool pre slovenský trh.