Vážení zákazníci, sme veľmi zaneprázdnení prípravou a spracovaním vyššieho počtu objednávok a návrhov PC zostáv a projektov. Spracovanie / vybavenie objednávky môže preto trvať dlhšie ako píšeme v prvotnej informácii po jej prijatí. Ak produkt, ktorý ste si objednali, nie je na sklade, urobíme všetko pre to, aby sme ho čo najskôr naskladnili - aj tu však narážame na oveľa dlhšie spracovanie a expedíciu objednávok / paletových zvozov od výrobcov. Sľubujeme, že sa oplatí čakať. Ďakujeme za pochopenie. Tím TichéPC.

Konvertory

Zobraziť kategórie

Vybrať výrobcu

Zobraziť výrobca
Od: 0 € Do: 400 €

TP-Link MC112CS WDM Media Converter 100FX SM, SC,

20 km, TX/RX: 1310/1550 nm

26,48 € s DPH
22,07 € bez DPH
do 1-2 dníExterný sklad

TP-Link MC111CS WDM Media Converter 100FX SM, SC,

20km, TX/RX: 1550/1310 nm

26,48 € s DPH
22,07 € bez DPH
do 1-2 dníExterný sklad

TP-Link MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX

/1000FX SM, SC, 15 km

32,40 € s DPH
27,00 € bez DPH
na objednávku

TP-Link MC200CM Gigabit Media Converter 1000TX

/1000FX MM, SC, 0,5 km

32,40 € s DPH
27,00 € bez DPH
do 1-2 dníExterný sklad

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX

multi-mode Fiber Optic SC, 2km

42,37 € s DPH
35,31 € bez DPH
na objednávku

D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX

(SC) Multimode

79,15 € s DPH
65,96 € bez DPH
na objednávku

D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX

(SC) Singlemode

137,02 € s DPH
114,18 € bez DPH
na objednávku

D-Link konvertor média, 1000BaseT na 1000BaseSX

(SC) Multimode

152,22 € s DPH
126,85 € bez DPH
na objednávku

D-Link konvertor média, 1000BaseT na 1000BaseLX

(SC) Singlemode

316,54 € s DPH
263,78 € bez DPH
do 1-2 dníExterný sklad