Milí zákazníci, pozorne sledujeme aktuálnu situáciu na Slovensku a pristupujeme k nej zodpovedne. Bezpečnosť nás a zákazníkov je pre nás prioritou. Pristúpili sme preto k nasledovným opatreniam, ktoré si môžete prečítať na nasledujúcom odkaze. (aktualizácia 17.5.2020)

Konvertory

Zobraziť kategórie

Vybrať výrobcu

Zobraziť výrobca
Od: 0 € Do: 400 €

TP-Link MC112CS WDM Media Converter 100FX SM, SC,

20 km, TX/RX: 1310/1550 nm

27,94 € s DPH
23,28 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

TP-Link MC111CS WDM Media Converter 100FX SM, SC,

20km, TX/RX: 1550/1310 nm

27,94 € s DPH
23,28 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

TP-Link MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX

/1000FX SM, SC, 15 km

34,13 € s DPH
28,44 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

TP-Link MC200CM Gigabit Media Converter 1000TX

/1000FX MM, SC, 0,5 km

34,13 € s DPH
28,44 € bez DPH
do 1-2 dní Externý sklad

Edimax média konvertor, 10/100BaseTX na 100BaseFX

multi-mode Fiber Optic SC, 2km

47,18 € s DPH
39,32 € bez DPH
na objednávku

D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX

(SC) Multimode

81,23 € s DPH
67,69 € bez DPH
na objednávku

D-Link konvertor média, 10/100BaseTX na 100BaseFX

(SC) Singlemode

140,34 € s DPH
116,95 € bez DPH
na objednávku

D-Link konvertor média, 1000BaseT na 1000BaseSX

(SC) Multimode

156,00 € s DPH
130,00 € bez DPH
na objednávku

D-Link konvertor média, 1000BaseT na 1000BaseLX

(SC) Singlemode

324,11 € s DPH
270,09 € bez DPH
na objednávku