Vážení zákazníci, radi by sme Vás informovali o vybavovaní objednávok a doručovaní tovaru v priebehu mesiaca december 2023.

- objednávky vytvorené z neskladových produktov (stav 7-10 dní, do týždňa) budú do Štedrého dňa doručené len pri vytvorení objednávky najneskôr do 6.12.2023 do 12h.
- objednávky vytvorené zo skladových produktov a z produktov na externom sklade s dostupnosťou do 1-2 dní budú do Štedrého dňa doručené len pri vytvorení objednávky najneskôr do 12.12.2023 do 12h.
- pre objednávky, pri ktorých sme informovali, že budú dodané až po Vianociach platí dátum expedície od 8.1.2024 v závislosti od príchodu zásielok  objednaných položiek od výrobcov na náš sklad.
- chceli by sme Vás upozorniť, že z dôvodu veľkého zaťaženia prepravných služieb UPS / DPD  NIE SME SCHOPNÍ ZARUČIŤ dodanie zásielok do 24 hodín od odoslania.

Výroba 1 ks drôtu (predlžovací set oflexovaný) 60cm

Výrobca: TichéPC Obj. kód: 336616 Výrobné číslo: SL_KB04 Dostupnosť: skladom 322 kusov Záručná doba: 24 mesiacov Recyklačný a autorský poplatok: 0,00 € s DPH s DPH / 0,00 € bez DPH bez DPH
Cena: 1,66 € bez DPH 1,99 € s DPH
Kliknutím na obrázok zväčšíte

Technické parametre

Názory a komentáre ( 0 )

Výroba 1ks drôtu pre predlžovací set kabeláže dlhý 60cm vrátane oflexovania, osadených terminálov tj. kábej pripravený na priame nainštalovanie do konektora. Flexovanie na kábli samotnom je ukončené zatavením tzn. nepoužívame heatskrinkovú metódu - vo výsledku je kábel po vsunutí do konektorá čistý tj. z konektora rovno vychádza pekne, čisto oflexovaný kábel.

V cene nie je zahrnutý materiál a jeho cena (tá sa vypočíta samostatne v závislosti od výberu typu materiálu).

  • Dĺžka: 60cm

Názory a komentáre

Príspevkov:
Prispievať komentármi môžu len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím. .