Radi by sme Vás informovali o vybavovaní objednávok a doručovaní tovaru v priebehu decembra 2019. Dôležitú informácie si prečítajte v novinkách na ODKAZE

Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack

Výrobca: Ubiquiti Networks Obj. kód: 240018 Výrobné číslo: UF-MM-10G Dostupnosť: skladom do 1-2 dní na externom sklade 10 kusov Záručná doba: 24 mesiacov Recyklačný a autorský poplatok: 0,12 € s DPH s DPH / 0,10 € bez DPH bez DPH
Cena: 38,05 € bez DPH 45,66 € s DPH
wd-639458506.jpg
wd-437507415.jpg
wd-723150020.jpg
wd-1298843976.jpg
wd-1295414520.jpg
Kliknutím na obrázok zväčšíte

Technické parametre

Názory a komentáre ( 0 )

Originálny P/NUF-MM-10G
Názov produktuUbiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack
VýrobcaUbiquiti Networks
Trieda produktu

Názory a komentáre

Príspevkov:
Prispievať komentármi môžu len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím. .