Služba - Zostavenie PC, úprava kabeláže, testovanie

Výrobca: TichéPC Obj. kód: 88735 Výrobné číslo: SL02 Dostupnosť: skladom 33 kusov Záručná doba: 24 mesiacov Recyklačný a autorský poplatok: 0,00 € s DPH s DPH / 0,00 € bez DPH bez DPH
Cena: 50,00 € bez DPH 60,00 € s DPH
Kliknutím na obrázok zväčšíte

Technické parametre

Názory a komentáre ( 0 )

V prípade, že máte záujem o návrh počítačovej zostavy od nás a máte vybraté vlastné komponenty z nášho obchodu, ale neodvážite sa sami poskladať počítačovú zostavu je táto služba pre Vás ako stvorená.

Po odoslaní košíka s vybratými komponentami a službou "Služba - Zostavenie PC, úprava kabeláže, testovanie" jednotlivé komponenty a zostavu skontrolujeme, v prípade problémov, alebo prípadnej nekompatibility zákazníka upozorníme.

Zostava sa skladá odborne s perfektnou úpravou kabeláže viz. Galéria PC zostáv, následne sa inštaluje posledná verzia BIOSU základnej dosky, nastaví a vyladí sa BIOS, aktualizuje sa firmware na zariadeniach (napr. SSD disk) a PC zostava sa testuje na stabilitu čo sa týka pamätí (min 2x prechod programom Memtest), grafickej karty ako aj celkovej záťaže na počítač (pripájame náš HDD s Win 10 kde testujeme PC po stránke grafickej karty tzn. program Furmark, ako aj bežné úkony). PC je tak pred dodaním kompletne pretestované.

Zostava nie je zapečatená, na každú komponentu platí vlastná záruka (je uvedená na faktúre pri každej položke).

V prípade, že ste si zakúpili operačný systém a máte záujem aj o jeho inštaláciu môžete si objednať službu Služba - Inštalácia operačného systému.

Názory a komentáre

Príspevkov:
Prispievať komentármi môžu len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím. .