PHANTEKS Glacier EZ-Fit 360RAD-30 Radiator, Copper - 360mm, White
WAPH-054_dab9229294507b26e35de60c6944e2ca382d5f3d.jpg
WAPH-054_ef150a022e9f1a898883cae3c6fce7415a515f38.jpg
Kliknutím na obrázok zväčšíte
Technické parametre
Názory a komentáre ( 0 )
360 mm medený radiátor s hĺbkou 30 mm. Navrhnutý až pre 6x 120 mm ventilátorov (push-pull). 2x závit M24 s predinštalovaným príslušenstvom EZ-Fit na jednoduchú inštaláciu rúrok. Veľká chladiaca plocha s 19 FPI na optimálny odvod tepla. Glacier EZ-Fit 360RAD-30 je tenký 360 mm chladič s hrúbkou len 30 mm, ktorý možno integrovať do rôznych skriniek. Integrované 16 mm prípojky EZ-Fit pre pevné a mäkké trubice umožňujú rýchlu a jednoduchú inštaláciu, takže môžete ihneď začať s chladiacim okruhom. Jadro chladiča tvoria medené rúrky a rebrá z čistej medi, ktoré ponúkajú hustotu 19 FPI (rebier na palec), a tak vytvárajú veľkú plochu na účinnú výmenu tepla. Použitie medi zaručuje nielen vynikajúcu tepelnú vodivosť, ale aj dlhú životnosť a optimálny chladiaci výkon pre váš hardvér. Vonkajší oceľový rám zabezpečuje stabilnú a odolnú konštrukciu, ktorá chráni citlivé medené komponenty. Štandardné závity M4 a priložené skrutky umožňujú jednoduchú montáž ventilátorov s výškou 25 a 30 mm a ponúkajú flexibilitu pre vašu individuálnu konfiguráciu chladenia v kozme EZ-Fit. Systém vodného chladenia PHANTEKS EZ-Fit umožňuje navrhnúť vlastný systém chladenia pre váš počítač jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Vďaka inovatívnemu prístupu, podľa ktorého sú tvarovky integrované priamo do chladiacich komponentov, ako sú bloky, radiátory a zásobníky, je zdĺhavé hľadanie správnych pripojení minulosťou. Dokonca môžete kombinovať tvrdé a mäkké trubice v tom istom vlastnom okruhu - to všetko bez zdĺhavého plánovania alebo zložitých nákupných zoznamov. Systém EZ-Fit vám ponúka maximálnu presnosť a výkon, vďaka čomu je konštrukcia vášho systému vodného chladenia maximálne jednoduchá a flexibilná.
  • Farba: biela
  • Rozmery: 410x123x30mm
  • FPI: 19
  • Kompatibilita s ventilátormi: 6x 120mm (obojstranne spolu)