Radi by sme Vás informovali o vybavovaní objednávok a doručovaní tovaru v priebehu decembra 2025.

- Objednávky vytvorené z neskladových produktov (stav 7-10 dní, do týždňa) budú do Štedrého dňa doručené len pri vytvorení objednávky najneskôr do 10.12.2025 do 12h.
- Objednávky vytvorené zo skladových produktov a z produktov na externom sklade s dostupnosťou do 1-2 dní budú do Štedrého dňa doručené len pri vytvorení objednávky najneskôr do 12.12.2025 do 12h.
- Pre objednávky, pri ktorých sme informovali, že budú dodané až po Vianociach platí dátum expedície od 7.1.2026 v závislosti od príchodu zásielok  objednaných položiek od výrobcov na náš sklad.
- Chceli by sme Vás upozorniť, že z dôvodu veľkého zaťaženia prepravných služieb UPS / DPD  NIE SME SCHOPNÍ ZARUČIŤ dodanie zásielok do 24 hodín od odoslania.

Pri zakúpení produktov značky Noctua máte prepravné s platbou vopred za akciovú cenu 2€ s DPH. Platí pre objednávky, ktoré obsahujú výhradne produkty značky Noctua.

Noctua NA-FC1

Výrobca: Noctua Obj. kód: 250907 Výrobné číslo: NA-FC1 EAN: 9010018200232 Dostupnosť: skladom 2 kusy Záručná doba: 72 mesiacov Recyklačný a autorský poplatok: 0,00 € s DPH s DPH / 0,00 € bez DPH bez DPH
Cena: 13,14 € bez DPH 16,16 € s DPH
wd--663442084.jpg
wd-455166666.jpg
Kliknutím na obrázok zväčšíte

Technické parametre

Názory a komentáre ( 0 )

NA-FC1 je kompaktný, vysoko flexibilný regulátor pre 4-pin PWM ventilátory PWM, ktorý môže pracovať samostatne na manuálne zníženie rýchlosti a tiež pracovať v tandeme s automatickou reguláciou ventilátora zo základnej dosky. Nastavením ovládacieho gombíka NA-FC1 sa môže buď manuálne nastaviť pracovný cyklus PWM od 0 do 100%, alebo znížiť pracovný cyklus PWM dodávaný základnými doskami počítača, aby ventilátory mohli bežať pomalšie, než by to dovoľovalo automatické ovládanie ventilátora na základnej doske , Zatiaľ čo jas oranžovej stavovej LED-u poskytuje vizuálnu spätnú väzbu na aktuálne nastavenie číselníka, tlačidlom sa umožní, aby bol NA-FC1 prepnutý do režimu "no stop", čo zabraňuje spadnutiu otáčok ventilátora pod rýchlosť 300 otáčok za minútu (platí len pre ventilátory, ktoré naozaj vedia pracovať pod 300RPM) Vďaka dodávanému káblu 1x 4-Pin PWM na 3x 4-Pin PWM a napájaciemu adaptéru je možné súčasne ovládať až 3 ks ventilátorov.

  • Konektor: 4-pin
  • Rozsah napätia: 5 - 12 V
  • Farba: čierna
  • Rozmery: 21 x 25 x 48 mm
  • Hmotnosť: 15 g
  • Kompatibilita s ventilátormi Noctua 12V PWM a 5V PWM, veľa PWM ventilátorov iných výrobcov
  • Rozsah dodávky:
    Regulátor NA-FC1
    NA-SC1 trojcestný, rozdeľovací kábel
    NA-EC1 vstupný kábel
    NA-AC4 vstupný kábel s napájacím adaptérom

Názory a komentáre

Príspevkov:
Prispievať komentármi môžu len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím. .