Milí zákazníci, pozorne sledujeme aktuálnu situáciu na Slovensku a pristupujeme k nej zodpovedne. Bezpečnosť nás a zákazníkov je pre nás prioritou. Pristúpili sme preto k nasledovným opatreniam, ktoré si môžete prečítať na nasledujúcom odkaze. (aktualizácia 17.5.2020)

MDPC-X SATA Connector End by MOLEX

Výrobca: MDPC-X Obj. kód: 275979 Výrobné číslo: CO-SATA-90E Dostupnosť: skladom 8 kusov Záručná doba: 24 mesiacov Recyklačný a autorský poplatok: 0,00 € s DPH s DPH / 0,00 € bez DPH bez DPH
Cena: 2,37 € bez DPH 2,84 € s DPH
sata-90-press.jpg
Kliknutím na obrázok zväčšíte

Technické parametre

Názory a komentáre ( 0 )

Ide o pôvodný 90 ° SATA konektor END, vyrobený v USA spoločnosťou MOLEX. Táto verzia END je voľbou pre posledný konektor na drôte, pretože uzáver je na jednom konci uzavretý, aby pokryl otvorený koniec jadra drôtu. Drôty (18 AWG, 0,75 mm², 17 AWG 1,00 mm² - a len naše veľmi špeciálne 15 AWG 1,50 mm²) sa jednoducho úplne zatlačia do "čepele" konektora plochým skrutkovačom alebo podobným širokým predmetom, zatiaľ čo držíte konektor stabilný na povrchu. "Lopatky" konektora prechádzajú cez izoláciu drôtu a vytvárajú kontakt s jadrom drôtu. Postup nájdete na druhej fotografii v galérii produktu.

  • Typ: SATA End
  • Farba: čierna
  • Počet: 1ks konektor + 1ks lrytka konektora

Názory a komentáre

Príspevkov:
Prispievať komentármi môžu len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím. .