Vážení zákazníci, sme veľmi zaneprázdnení prípravou a spracovaním vysokého počtu objednávok a návrhov PC zostáv a projektov. Spracovanie / vybavenie objednávky môže preto trvať dlhšie ako píšeme v prvotnej informácii po jej prijatí. Ak produkt, ktorý ste si objednali, nie je na sklade, urobíme všetko pre to, aby sme ho čo najskôr naskladnili - aj tu však narážame na oveľa dlhšie spracovanie a expedíciu objednávok / paletových zvozov od výrobcov. Sľubujeme, že sa oplatí čakať. Ďakujeme za pochopenie. Tím TichéPC.

Gelid GC03-EXTREME Thermal Compound

Výrobca: Gelid Solutions Obj. kód: 29567 Výrobné číslo:   Dostupnosť: skladom do 7-10 dní (skladom u dodávateľa) Záručná doba: 24 mesiacov Recyklačný a autorský poplatok: 0,00 € s DPH s DPH / 0,00 € bez DPH bez DPH
Cena: 7,07 € bez DPH 8,48 € s DPH
wd--1162083688.jpg
i6ws_image_1.jpg
Kliknutím na obrázok zväčšíte

Technické parametre

Názory a komentáre ( 0 )

Gelid GC03-EXTREME Thermal Compound je účinná teplovodivá pasta na báze silikónu. Je spoľahlivá, stabilná a trvanlivá, čo podľa výrobcu znamená dobu až 10 rokov. Okrem týchto vlastností je bez zápachu, má nízky tepelný odpor, vysokú tepelnú vodivosť, nevysúša sa a netečie. Ľahká aplikácia vďaka priloženej špachtličke. Jedná sa o vylepšenú (vlastnosťami) pastu Gelid GC-01.

  • Obsah: 3.5 g

Názory a komentáre

Príspevkov:
Prispievať komentármi môžu len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím. .