Milí zákazníci, pozorne sledujeme aktuálnu situáciu na Slovensku a pristupujeme k nej zodpovedne. Bezpečnosť nás a zákazníkov je pre nás prioritou. Pristúpili sme preto k nasledovným opatreniam, ktoré si môžete prečítať na nasledujúcom odkaze. (aktualizácia 17.5.2020)

EK Water Blocks EK-Velocity sTR4 - Nickel + Acetal

Výrobca: EK Water Blocks Obj. kód: 297031 Výrobné číslo: 3831109810279 Dostupnosť: skladom 1 kus Záručná doba: 24 mesiacov Recyklačný a autorský poplatok: 0,00 € s DPH s DPH / 0,00 € bez DPH bez DPH
Cena: 83,98 € bez DPH 100,78 € s DPH
ekint-velocity_str4_nickel_acetal_back_1.jpg
ekint-velocity_str4__3.jpg
p-0190_ekint-velocity_str4_technical_drawing_v1_3.jpg
coldplate_3.jpg
Kliknutím na obrázok zväčšíte

Technické parametre

Názory a komentáre ( 0 )

EK-Velocity sTR4 je 3. generácia blokov vody CPU, ktoré sú šité na mieru pre procesory AMD® Ryzen ™ Threadripper ™. Dodávajú sa s predmontovaným montážnym mechanizmom zabraňujúcim chybám. Hlavným cieľom pri navrhovaní nového vodného bloku EK-Velocity sTR4 bolo pokryť celý IHS procesorov HEDT AMD® Ryzen Threadripper a zlepšiť výkonnosť oproti predchádzajúcej generácii blokov pre TR4.

Vrchná časť je vyrobená z POM Acetal materiálu. Každý vodný blok EK-Velocity sTR4 je dodávaný s presne opracovanou medenou základňou (niekedy označovanou ako „studená platňa“), ktorá je vyrobená z najčistejšej medi dostupnej na trhu a je ošetrená galvanickým pokovovaním niklom. EK-Velocity sTR4 prichádza s predmontovaným montážnym mechanizmom, ktorý sa montuje priamo na montážne otvory SocketTR4. Výsledkom je dokonalá inštalácia, ktorá vždy zabezpečí optimálny výkon. To tiež znamená, že vodný blok je z krabice kompatibilný so základnými doskami AMDSocket SP3. S takýmto montážnym riešením, užívateľ nemusí odstraňovať základnú dosku zo skrinky a tak má bezproblémovú inštaláciu nového procesora.

Tento produkt je kompatibilný s populárnymi technológiami RGB synchronizácie zo všetkých hlavných výrobcov základných dosiek. Označenie šípky na 4-pinovom konektore LED musí byť zarovnané s označením + 12V na záhlaví RGB. Kryt LED pásu, ktorý je namontovaný dvoma skrutkami, môžete ľahko vybrať, aby ste vymenili pás LED za iný typ LED pásika.

Odporúča sa, aby používatelia postupovali podľa návodu na inštaláciu bloku EK-Velocity sTR4 pre navrhovaný spôsob aplikácie teplovodivej pasty pre najlepšie očakávané výsledky.

  • Materiál: poniklovaná meď, Acetal
  • Závity: 2x 1/4"
  • Podsvietenie: áno - 12V RGB
  • Kompatibilita soketu CPU:
    AMD SocketTR4 (Socket SP3r2)
    AMD Socket SP3
  • Balenie: vodný blok, teplovodivá pasta EK-TIM Ectotherm 1g

Názory a komentáre

Príspevkov:
Prispievať komentármi môžu len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím. .