EK Water Blocks EK-Quantum Torque Double Rotary Offset 28 - Satin Titanium

Výrobca: EK Water Blocks Obj. kód: 438477 Výrobné číslo: 3831109893487 EAN: 3831109893487 Dostupnosť: tovar na ceste (30.6.2025) Záručná doba: 24 mesiacov Recyklačný a autorský poplatok: 0,00 € s DPH s DPH / 0,00 € bez DPH bez DPH
Cena: 25,13 € bez DPH 30,16 € s DPH
EK-Quantum-Torque-Double-Rotary-Offset-28-Satin-Titanium-flat-top.jpg
EK-Quantum-Torque-Double-Rotary-Offset-28-Satin-Titanium-stand-bottom.jpg
EK-Quantum-Torque-Double-Rotary-Offset-28-Satin-Titanium-flat-bottom.jpg
EK-Quantum-Torque-Double-Rotary-Offset-28-Satin-Titanium-terminal.jpg
EK-Quantum-Torque-Double-Rotary-Offset-28-Satin-Titanium-Art1.jpg
Kliknutím na obrázok zväčšíte

Technické parametre

Názory a komentáre ( 0 )

Prémiový otočný 28mm ofsetový adaptér s vonkajším a vnútorným závitom s dvoma samostatnými kĺbmi, každý s vlastným otočným mechanizmom. Bežne sa používa na odsadenie dvoch paralelných alebo kolmých trubíc a najlepšie sa používa na vodných blokoch GPU a CPU na zarovnanie trubice priamo s portom distribučnej dosky. Esteticky dokonale ladí s armatúrami a adaptérmi zo série EK-Quantum Torque. Tieto armatúry efektívne nahrádzajú nasledujúce tri produkty – otočné uhly 45 a 90 a nástavec 7 MF.

Vyrobené z poniklovanej mosadze opracovanej CNC. Utesnené kvalitnými NBR O-krúžkami. Na rozdiel od predchádzajúcich rotačných ofsetov EK pre 7 a 14 mm sa tieto skladajú z dvoch kusov a majú aj otočný prvok v strede. To im umožňuje nielen odsadiť port, ale aj zmeniť uhol. Pri každom otočení o 45 stupňov sú k dispozícii hmatové kliknutia na ľahké umiestnenie armatúry tak, ako si to vyžaduje vaša konštrukcia, ale odsadenie možno tiež zastaviť a použiť v akomkoľvek uhle. Dajú sa utiahnuť zhora pomocou šesťhranného kľúča pre väčšie pohodlie alebo v prípade, že bežné vrúbkovanie nie je dostupné.

Adaptéry sú celkom užitočné na dokonalé zarovnanie tvrdých hadičiek s distribučnou doskou, keď chcete dosiahnuť paralelné vedenie rúrok z GPU alebo CPU. Sú špeciálne navrhnuté podľa štandardu EK-Matrix7, dopĺňajú rôznu výšku vodných blokov Vector² GPU a umožňujú im perfektné smerovanie s priamym nábehom do distribučnej dosky.

  • Závit: 2 x 1/4" (samec-samica)
  • Dĺžka závitu: 4,5 mm
  • Materiál: mosadz
  • Inštalovaná výška: 33 mm
  • Povrchová úprava: saténová titan
  • Offset: 28 mm
  • Vonkajší priemer: 23 mm

Názory a komentáre

Príspevkov:
Prispievať komentármi môžu len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím. .