Koronavírus COVID-19 a opatrenia

 

Milí zákazníci, pozorne sledujeme aktuálnu situáciu Koronavírusu COVID - 19 na Slovensku a pristupujeme k nej zodpovedne. Bezpečnosť nás a zákazníkov je pre nás prioritou. Pristúpili sme preto k nasledovným opatreniam.

1. NOVÁ INFORMÁCIA - osobné odbery od 18.5.2020 sú opäť možné - odber je možný len pri platbe vopred a pred bránou objektu v ktorom sídlime.

2. Vzhľadom na aktuálnu situáciu na Slovensku pristúpili prepravné (kuriérske) služby k úprave podmienok - počnúč dnešným dňom bude možné dobierky platiť výhradne platobnou kartou v prípade kuriéra DPD. Slovak Parcel Service (SPS / UPS) zrušila možnosť dobierok úplne.

3. Pri voľbe platby za tovar odporúčame voliť platbu prevodom vopred na účet - aktuálne sa dobierka v prípade kuriéra DPD platí výhradne platobnou kartou (za ktorú nám spoločnosť DPD účtuje percentá zo samotnej sumy dobierky) - aj kvôli tomu sme boli nutení zvýšiť cenu za službu dobierka.

4. V prípade zásielok s reklamovaným tovarom a tovarom vrátením pri odstúpení od kúpnej zmluvy nie je možné prijímať zásielky doručované klasickou poštou, iba kurieskými spoločnosťami. V prípade reklamácie tovaru a rovnako pri odstúpení od kúpnej zmluvy je v aktuálnej situácii povinné nám tieto skutočnosti vopred oznámiť spísaním online reklamácie, vyplnením odstúpenia od zmluvy, prípadne emailom. V prípade, že zákazník pošle reklamáciu, alebo vratku klasickým poštovým balíkom, môže sa stať, že sa mu balík po dlhšej dobe vráti. Reklamácie ako aj vratky tovaru priamo na pobočke nie sú možné.

5. NOVÁ INFORMÁCIA - vzhľadom na obrovský nápor na prepravné služby (vnútroštátne aj medzinárodné) negarantujeme dodanie tovaru v časovom horizonte uvedenom v detaile produktu. V aktuálnej situácii nám totiž meškajú nielen bežné vnútroštátne zásielky doručované kuriérom ale aj medzinárodné priamo od výrobcov, alebo dodávateľov. Prosíme preto o trpezlivosť každá objednávka bude samozrejme vyexpedovaná, akurát s miernym meškaním.

Aktualizácia 17.5.2020